הסוגים השונים של מצבר בוש – BOSCH

לפני שקונים מצבר בוש, יש כמה דברים שחשוב לדעת. למשל, על ההבדלים בין הסוגים השונים של המצברים. מצבר בוש הוא למעשה שם כללי של המותג המייצר מבחר מצברים, הנבדלים זה מזה ברמת האמפר שלהם. אמפר היא יחידת המידה הבסיסית לכל זרם חשמלי ומכיוון שמצבר הוא בסופו של דבר סוללה גדולה, ניתן להבדיל בין סוגים שונים של מצבר בוש לפי רמת הזרם החשמלי שהם מספקים לרכב. בחנויות המוכרות מצבר בוש וסוגים נוספים של מצברים, יהיה אפשר בדרך כלל למצוא מצבר בוש 45 אמפר, 55 אמפר, 95 אמפר ועוד, שמיועדים בדרך כלל לרכבים פרטיים. כלי רכב גדולים יותר, כגון משאיות או אוטובוסים, עושים שימוש במצברים מאסיביים יותר עם רמות אמפר גבוהות המתאימות לגודל המשמעותי של רכבים אלו.

מצברים בוש

מצבר בוש נחשב לאחד מהיוקרתיים ואף היקרים יותר בשוק המצברים וחלפי הרכב והוא משתייך לחברת בוש הידועה במוצרי האיכות שהיא מייצרת למגוון תחומים בענף הרכב, החשמל, גינון ועוד. יחד עם זאת, המחיר של מצבר בוש תלוי במידת האמפר שהוא מספק ומחיר של מצבר 45 אמפר יהיה נמוך יותר ממצבר 95 אמפר. השאלה העיקרית היא איזה מצבר מתאים לכלי הרכב שלכם וכיצד תוכלו לדעת זאת. התשובה היא, שיש להתייעץ עם המקום ממנו אתם קונים וזהו גם סנן מעולה לכך שאתם רוכשים מצבר בוש ממקום שבאמת מבין בתחום. חנות שמכבדת את עצמה תוכל להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים את סוג המצבר לסוג הרכב שלכם, כדי שתבצעו את הרכישה הכדאית ביותר.

היתרון של מצבר בוש על פני מצברים אחרים

בוש קנתה לה שם בתחום המצברים ובצדק. החברה עוסקת בענף המצברים כבר יותר מ 85 שנה ועם השנים התפתח התחום באמצעות טכנולוגיות חדשניות ושימוש בקדמה לטובת ייצור מצברים איכותיים ועמידים לאורך זמן. מעבר למצברים לרכבים פרטיים, החברה מציעה גם מצברים לכלי רכב מורכבים כגון משאיות ואפילו כלי שיט. אלו זקוקים למצבר חזק ועמיד, גם מבחינת רמת האמפר וגם מבחינת המבנה שלו, שצריך להתאים לתנאי שטח קשים.

מצבר בוש מגלם בתוכו את האיכות הקפדנית שהחברה חרטה על דגלה והוא מיוצר בהתאם לתקנים אירופאיים מחמירים שנועדו כדי לשמר את פעילות המצבר ברכבים ממדינות ייצור שונות ובתנאי מזג אוויר שונים. המצברים מגיעים עם 24 חודשי אחריות ומותאמים למבנה המכוניות המודרניות כולל מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר, כמו חסכון בחשמל בעת עמידה בפקקים והתקן האירופאי המחייב מצבר יבש ללא חומצה וללא טיפול ברכבים מסוימים. אם נתקלתם בבעיה במצבר או שיש צורך להחליף אותו, חשוב לבצע זאת במקום שמתמחה במצבר בוש כמו גם בסוגי מצברים אחרים ויוכל להעניק לכם שירות מלא כדי שהרכב יחזור במהירות לתנועה שגרתית על הכביש.

ניתן להשיג מחירים מעולים על מצברים של חברת בוש באתר של מאור מצברים אשר מספק את המוצרים השונים בשירות עד בית הלקוח, מומלץ בחום!

https://www.boschautoparts.com/en/auto/passenger-batteries

https://www.bosch-mobility-solutions.com/en/

Типичные ошибки при покупке аккумулятора для автомобиля