ארכיון מחבר: raz

מצבר עד הבית יש כזה דבר?

על פי סקרי שוק רבים הצרכן הישראלי מחליף מצבר לרכב שלו רק כאשר המצבר כבר נגמר והרכב אינו מניע. אך לא תמיד דבר זה באשמתו של הנהג אמנם ישנם סימנים שונים לזהות כי המצבר ברכב חלש ועומד להיגמר אורות חלשים התנעה קשה אלו רק חלק מהתסמינים שניתן לזהות כי המצבר חלש אך לא תמיד ישנם תסמינים שכאלו ולפעמים המצבר נגמר ללא כל הודעה מוקדמת.

זה קורה לרבים וטובים מאיתנו קמים בבוקר ממהרים לעבודה והופ.. הרכב אינו מניע ברוב המקרים החשוד המרכזי במצבים כאלו הוא המצבר ולרוב המקרים האלו קורים כאשר ממהרים להגיע לאנשהו ונמצאים בלחץ. מלבד העובדה כי מצבר תקול גורם בעיות בהנעת הרכב בנוסף מצבר תקול יכול לגרום לבעיות חמורות אף יותר בתפקודו השוטף של הרכב ובבטיחות הרכב.

תמיד כדאי כל שלשה חודשים לבדוק את מצב המצבר של הרכב אמנם במכוני הרישוי כאשר עושים טסט לא בודקים את מצבר הרכב אך מחובתו של כל נהג ובעל רכב לבדוק את תקינותו של המצבר.

אולי יעניין אותך: כל מה שכדאי לדעת על מצבר לרכב לפני שאנחנו מזמינים – לקנות נכון לירון מצברים

במידה והמצבר נגמר ונתקעתם עם הרכב ישנם כמה פתרונות אך לא כולם יהיו חיוניים בשעת הצורך.

אפשרות ראשונה היא להניע את הרכב עצמאית אם הרכב הינו בעל תיבת הילוכים ידנית ניתן להניע את הרכב בדחיפה באמצעות עזרה של חברים או אנשים שנמצאים בסביבה אך אם הרכב בעל תיבת הילוכים אוטומטית כמו מרבית כלי הרכב הפרטיים היום ניתן להניעו באמצעות כבלים לשם כך תצטרכו את עזרתם של שכנים או אנשים טובים הנמצאים בסביבה ומוכנים לעזור בהנעת הרכב. לאחר שהצלחתם להניע את הרכב חשוב לגשת מיד כדי להחליף את המצבר אחרת בהנעה הבאה שוב לא תוכלו להניע את הרכב.

אפשרות שניה היא להתקשר לחברת גרירה הנותנת שירותי דרך באמצעות חברות הביטוח השונות אך זכרו כי זמן ההמתנה הממוצע הוא עד שיגיע מוסכניק מטעם החברה הוא כשלוש שעות ובנוסף כאשר מגיע נציג שכזה תמיד הוא יציע לרכוש מצבר אך המחיר שנקבל על המצבר יהיה יקר בהרבה מאשר המחיר האמיתי היות והגרריסטים  ושירותי הדרך למיניהם מנצלים  את העובדה כי במצבים כאלו בעל הרכב או הנהג תקועים ומעוניינים לחזור מיד לשגרה ולהניע את הרכב כמה שיותר מהר לכן המחירים יהיו הרבה יותר יקרים.

האפשרות השלישית היא הזמנת שירות מצברים עד הבית שירות זה מתבצע על ידי חברה המתמחה בתחום המצברים ומתחייבת להגיע תוך חצי שעה עד למקום בו תקוע הרכב להחליף את המצבר במהירות ובמקצועיות ותוך כמה דקות ניתן לשוב למסלול ולהמשיך בנסיעה המחיר שנשלם על מצבר משירות כזה יהיה זול בהרבה מאשר מקומות אחרים היות וחברה שכזו כל עיסוקה הוא מצברים וברשותה מאגר מצברים מכל הסוגים והחברות הקיימות בשוק ולכן ניתן למצוא דרכם מצבר בזול בנוסף תחסכו את פערי התיווך הקיימים בשוק.

שירות מצברים עד הבית הינו השירות היעיל והזול ביותר עבור מצברים לרכב בשיטה זו תוכלו לחסוך מאות שקלים בקניית המצבר וזמן יקר וכמובן טרחה יתירה בלנסות להניע את הרכב ולאחר מכן ללכת לחפש מקום לרכישת המצבר ולהתקין בכוחות עצמכם או לחכות כדי שיתקינו עבורכם את המצבר.

הזמנת שירות עד הבית  בקרו באתר לירון מצברים עד הבית

כיצד לבחור חברת השכרת ציוד לאירועים

ענף האירועים עבר תמורות ושינויים מהותיים בשנים האחרונות בעקבות העליה ברמת החיים בישראל ובעקבות הרצון לשנות ולהפיק אירועים שכל אחד יהיה שונה מחבירו הפקת אירועים עברה שינוי מהותי מבחינת החשיבה וההפקה עצמה ישנם מגוון רחב של אירועים במהלך החיים שמחות כגון בר מצווה, חתונה, ימי הולדת בת מצווה ועוד ניתן למצוא גם אירועים כגון אירועי חברה וגיבוש של חברות ומקומות עבודה שונים לכל אירוע יש את המוטיב שלו ואת הסגנון שלו ולכל אירוע יש צורך בהפקה שלימה ולוגיסטיקה מלאה מהתחלה ועד הסוף. כדי להפיק אירוע יש צורך בתשומת לב על כל הפרטים מהגדולים ועד הקטנים ביותר. על מנת להפיק אירועים שונים יש צורך בתיחום המקום שבו אנו רוצים להפיק את האירוע דבר זה יכול להתבצע על ידי הקמת אוהל או על ידי תיחום בגדרות של המקום חשוב לזכור כי  אם מעונינים לקיים אירוע בחוף הים או בכל מקום פתוח אחר יש למלא אחר הוראות משטרת ישראל  בנוסף יש צורך  בציוד רב כיסאות שולחנות הצללות למיניהם גופי חימום וקירור ועוד. זה לא משתלם לרכוש ציוד שלם על מנת להפיק אירוע חד פעמי לכן קיימות חברות השכרת ציוד לאירועים המספקות את כל הציוד הנדרש עבור כל סוג של אירוע.

כיצד נדע לבחור חברת השכרת אוהלים וציוד נלווה

השכרה של אוהלים

ישנם מגון חברות הקיימות בשוק המספקות שירות השכרת אוהלים  וציוד לאירועים אך איך נדע לבחור חברת השכרת אוהלים שנצא מרוצים לאחר האירוע? בראש ובראשונה עלינו לקבל המלצות מאלו שכבר קיבלו שירות של השכרת אוהלים או השכרת ציוד לאירועים בנוסף עלינוט לבדוק שחברת השכרת האוהלים משפקת את כל הציוד הנלווה בנוסף לאוהל או לתיחום דבר זה ייקל מאוד את הפקת האירוע אם נצטרך להשכיר את האוהל ממקום אחד ואת שאר הציוד ממקום אחר הדבר יקשה מאוד עאל הפקת האירוע עצמו גם אם יהיה חסר פרט אחד מתוך כל הציוד נצטרך להתרוצץ ולחפש מקום אחר כדי להשכיר אותו פעולה המסרבלת עד למאוד את הפקת האירוע.

בנוסף עלינו לבדוק עמידה בזמנים של חברת ההשכרה אי עמידה בזמנים יכולה לשבש את כל האירוע עצמו והתכנון שמאחריו.

חברתנו RENTALSPOT אוהלים מתמחה בתחום השכרת אוהלים וציוד נלווה כבר שנים רבות וטובות הדגש הגדול בחברה הוא מתן ואספקת כל הציוד הנצרך במקום אחד כדי לחסוך מהלקוח הרבה זמן יקר וכאב ראש גדול. בחברת RENTALSPOT אוהלים תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים על מנת להפיק אירוע מושלם חברת RENTALSPOT אוהלים שמה לה למטרה לשרת את הלקוח תוך כדי עמידה בזמנים ותשומת לב עד הפרט הכי קטן בתוך האירוע

ניתן להשכיר דרכנו

  • אוהלים בכל הגדלים ולכל מטרה
  • כסאות ושולחנות מכל הסוגים
  • מזרנים
  • פתרונות חימום לחורף
  • פתרונות קרור לקיץ
  • אוהלים ממוזגים
  • מקררים ופלטות חימום ועוד…

הכל תחת קורת גג אחת כאשר אתם פונים לRENTALSPOT אוהלים תדעו שאתם בידייים טובות נציגנו יוכלו לייעץ לכם מתוך נסיון רב השנים מה כדאי להשכיר ומה לא ואיך תוכלו לקיים את האירוע הכי מושלםן שלכם אנו מגייעים את מקום האירוע מספקים את שירות ההרכבה והפירוק המהירים והטובים ביותר תוך כדי שמירה על סטנדרטים גובהים עמידה בזמנים ומתן שירות ויחס אישי לכל לקוח