ארכיון מחבר: admin

מותגי מצברים לרכבים במחירים הוגנים מ-380ש"ח באתר מאור מצברים

מאור מצברים

מצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר שנמצאים מתחת למכסה המנוע. שחיקה של מצבר היא דבר נפוץ ויש להחליפו כל כמה שנים. המצבר אחראי לספק חשמל למערכות הרכב ובלעדיו הרכב מושבת. הוצאה פתאומית כמו זו של החלפת מצבר גרמה להרבה אנשים עצבניים וחסרי סבלנות לפעול בפזיזות ולרכוש מצבר זול מחברה לא ממקצועית, אחרי זה הם תהו איך הבעיה חזרה על עצמה אחרי שנה וחצי או שנתיים. לפני הקנייה צריך לנשום ולהירגע, לברר על מותגי מצברים לרכבים ולקנות מחברה מוכרת ולאו דווקא זו שתספק את המחיר הכי זול.

אחי, יש לך כבלים?

השאלה המוזכרת לעיל נשמעת רבות באופן יום יומי. נפוצה הסיטואציה בה רכב לא מניע ובעל הרכב מחפש בנרות נהג נחמד שיעזור לו להתניע את הרכב. הבעיה מסתבכת לעתים יותר כאשר לבעל הרכב התקול כלל אין כבלים. אז דבר אחד צריך לזכור, הימצאות כבלים בתא המטען של הרכב היא חשובה ולעתים קריטית. כאשר נמצא רכב שיכול לעזור וכבלים ניתן להעמיד את הרכב כך שמכסה המנוע שלו נמצא אל מול מכסה המנוע של הרכב שלא מתניע, לפתוח את מכסי המנוע, לחבר את הכבלים כך שפלוס מחובר לפלוס ומינוס אל מינוס, הרכב שעובד יתניע ראשון ולאחריו הרכב שלא מצליח להתניע לבד. כך הרכב יוכל לטעון את עצמו גם אם מדובר על נסיעה קצרה עד למוסך או לבית. לאחר מכן יש לבדוק את המצבר ולגלות מה הייתה הבעיה והאם היא הסתדרה עם טעינת הרכב על ידי הרכב השני, או שהבעיה היא מקיפה יותר וצריך להחליף את המצבר.

הנעה באמצעות כבלים: סדר פעולות ואמצעי זהירות

כדי להניע את המנוע כשהמצבר לא מאפשר יש לנקוט במספר אמצעי זהירות ולא לזלזל בהם. אמנם הפעולה היא שגרתית אבל קיימים סיבוכים אפשריים:

 1. ראשית כל, שני המצברים צריכים להיות בעלי מתח זהה. אין להתניע רכב פרטי בעזרת אוטובוס.
 2. יש לוודא שאין מגע בין שני כלי הרכב
 3. על הרכב התקין להיות מכובה בעת חיבור הכבלים
 4. יש לחבר את שני המצברים באמצעות הכבלים כאשר פלוס מחובר לפלוס ומינוס למינוס. אין בשום פנים ואופן לחבר את שני קצוות הכבלים השונים כאשר הם מחוברים למצבר. יש הרואים בפעולה זו בדיקה האם קיים מתח אך היא מסוכנת ולא נחוצה.
 5. אין צורך לתת גז כדי להגביר את הסיבובים לדקה ברכב הבעייתי. מספיק לחבר ולהניע את המנוע. אותו דבר לגבי רכב המניע.
 6.  ישנה שיטה נוספת ישנה יותר שעובדת אך ורק על רכב עם תיבת הילוכים ידנית, שם מניעים עם דחיפה של הרכב וצבירת תאוצה ומהירות או שימוש בירידה במידה והרכב נמצא בשיפוע שמאפשר זאת. במקרה זה יש לשים על הילוך שני ולתת לרכב לצבור מהירות, לעזוב את הקלאץ' ואז לקוות שהרכב יניע.
 7.  במידה והאפשרויות שצוינו כאן לא מצליחות, לא להיבהל, עדיין לא הגיע הזמן לקרוא לגרר. ניתן להתקשר לטכנאי מצברים שמבצע התקנת מצברים עד הבית שיגיע עד הרכב ויפתור את הבעיה.

צריכים עזרה בהחלפת מצבר לרכב? מאור מצברים כאן לשירותכם! יעווץ בחינם ומחירים הוגנים ל-כ-ו-ל-ם!

חומר קריאה מקצועי: החלפה של מצבר לרכב – נתקעתם בכביש?

חשמלאי דודים

חשמלאי מוסמךתחום החשמל הוא תחום ענק בו ניתן למצוא אנשי מקצוע רבים המתמחים בתחומים שונים לגמרי. ישנם חשמלאים המתמחים במתח גבוה, ישנם כאלו המתמחים במערכות חשמל במפעלים. רוב החשמלאים הבייתיים מכירים את תחום החשמל בבית בצורה מעולה אבל דווקא חלקם הגדול לא מכיר את חשמל דודי השמש ודודי החשמל הבייתים בצורה טובה. לשם כך ישנה התמחות חדשה בשם חשמלאי דודים שמלמדת ועוזרת לחשמלאי להבים לעומק טוב יותר את תחום חשמלאות דודי השמש והחשמל

מציאת חשמלאי דודים מקצועי

מה זה בעצם חשמלאי דודים מקצועי? חשמלאי מסוג זה הינו חשמלאי שעבר את ההסמכה הדרושה בחוק לבצע עבודות חשמל עם דודי חשמל ודודי שמש. נכון, שעבור דודי שמש אין הרבה התעסקות עם חשמל שכן רוב החימום נעשה על ידי קולטנים בגג המבנה אך גם לשם צריך להגיע עם ידע גבוה. דודי חשמל הינם דודים אשר עובדים אך ורק על חשמל ולכן מערכת החשמל הביתית צריכה לדעת לעמוד בעומס, שכן דודי חשמל הם צורכים חשמל רב ומעמיסים על צריכת החשמל הביתית.

חשמלאי דודים

במקרים שאת העבודה ביצע חשמלאי שלא מבין את בעיה זו יכול להיות שברגע שתדליקו בנוסף לדוד החשמל עוד מכשיר זולל חשמל כגון מכונת כביסה, קומקום חשמלי או תנור אפיה, תקבלו קצר בבית ויפול כל החשמל שלו. ולכן עבור דוד חשמל חשוב מאוד להזמין אדם מקצועי בתחום – חשמלאי דודים מקצועי.

מה צריך לבדוק

חשוב לבדוק מספר דברים לפני שמזמינים חשמלאי דודי חשמל.ושמש והם:

 1. ראשית יש לבדוק את ההסמכה של אותו חשמלאי לגבי דודי חשמל ושמש
 2. שנית יש לבדוק מחירים, אגב את המחירון המלא תוכלו למצוא בחיפוש פשוט במנוע החיפוש גוגל
 3. המלצות! חשוב לבדוק שהאדם שאתם מזמינים מומלץ ואמין ולא שרלטן.

לאחר שביצעתם את כל זה אתם תוכלו להיות (כמעט) בטוחים שהחשמלאי שהזמנתם הוא מבצע עבודות חשמל מקצועי, אמין, איכותי, ומומלץ!

עכשיו, אחרי שאתם יודעים שלא כל חשמלאי הוא גם חשמלאי עבור דודי שמש, מקויים שמפה הלאה תדעו להזמין את החשמלאי הנכון עבור כל תקלה חשמלית הקיימת אצלכם בבית ולאו דווקא חשמלאי כללי לבית.

קראו עוד טיפים מאתר חשמלאים בנושא אחר:  מצברים לרכב ולאופנוע עד הבית – טיפים ומידע חשוב – אוקטובר 23, 2017

אודות הרמוניה בגן אירועים יוקרתיים

כשחשוב לך האירוע שלך באמת, בוחרים רק הרמוניה בגן!

מה חשוב לנו באירוע? הפרחים? אוכל טוב ?? העיצוב? האווירה? הכול….
הלקוחות שלנו נהנים מהרמוניה מושלמת בגן האירועים, לערב מושלם.

בצעדינו הראשונים לגן הרמוניה נבחין מיד בבריכות דגים, בתאורה רומנטית, בשביל אבנים סוחף, בפרחים בשלל צבעים וצמחיה מלאה בכל טוב, כשלפנינו נראה אזורי ישיבה להתרווחות ודוכני מזון עמוסים בכל טוב, איך אפשר שלא להתרגש?

הרמוניה בגן עושה הכול על מנת שהאירוע שלכם יהיה באווירה מושלמת. שילוב מנצח של עיצוב, נוחות, ניקיון ומנות טעימות ומפנקות.

קבלת הקהל – גן אירועים

קבלת הקהל שלנו היא הנקודה החשובה ביותר באירוע, אנו מאמינים שאם רוצים ליצור רושם יוקרתי ותחושה רומנטית באוויר צריך להשקיע בקבלת הקהל. קבלת הקהל שלנו נערכת בימים נעימים בגן האירועים, מתחת לכיפת השמיים, טבולה בים של צמחים ירוקים, פינות ישיבה נוחות ומזמינות, מגוון דוכני מזון עם סוגים שונים של מנות מיוחדות במינם להזמנה. בתום קבלת הקהל נמשיך לטקס החופה המרגש.

גן אירועים קבלת קהל

החופה

את החופה שלנו אפשר לעשות בפנים או בחוץ, כאשר בחורף מומלץ כמובן לעשות בפנים בימים בהם עשוי להיות גשם ובחוץ בימים נעימים, על מנת ליהנות מכל טוב הגן הצבעוני והמרחבים המדהימים שלנו. את עיצוב החופה אנו עושים בעצמנו כאשר תוכלו לבחור מגוון סוגים למעוניינים ואלו שמעוניינים להזמין עיצוב חופות חיצוני הדלתות פתוחות בפניהם.

הרמוניה גן אירועים חופת חתונה

הרמוניה גן אירועים חופת חתונה

האולם

את האירוח סביב השולחנות וכן את הריקודים נעשה בתוך אולם רחב ידיים, מעוצב ומרהיב ביופיו. לרשותכם שני אולמות אירועים בסגנונות שונים לבחירה: אולם קלאסי ואולם קלאב. הראשון מיועד לאירועים קלסיים בעיצוב עדין, של צבעים בהירים, ועיצוב נקי יחד עם תאורת לד מתחלפת וציוד הגברה ותאורה בטכנולוגיה מתקדמת. האולם השני מיועד לצעירים ברוחם, תאורת לד על הקירות, עיצוב בצבעים נועזים. בשני האולמות מתחמי ישיבה ואכילה נוחים ומרווחים כמו גם מסכי פלזמה ומקרנים ענקיים לרווחת הזוגות.

האולם גן אירועים הרמוניה

המנות

המנות שלנו הן הדגל שלנו, מנות יפות, גדולות ומושקעות במיוחד, במבחר עשיר של טעמים לבחירה. כל זוג יכול לבחור את המנות שיוגשו לאורחיו מתוך תפריט מגוון. כל המנות טריות ונעשות במטבח נקי ואסתטי עם צוות של שף וטבחים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר.

מנות פתיחה בגן אירועים הרמוניה צומת כנות

ניתן אף להזמין כשרויות מיוחדות כגון גלאט כשר של הרב מחפוד, אנו דוגלים בכשרות מזון לפי הדת! עטרת בית יוסף או של הרב לנדאו.

יצירת קשר גן אירועים הרמוניה בגן

תגיות: אוכל , גני אירועים , אולמות אירועים, חופה , גן אירועים , אולם , כשרות , הרב מחפוד

חומרים שונים לאיטום גגות

כאשר מתקרבים ימי החורף הקרירים והגשומים, כדאי לוודא שביתך לא יסבול מנזילות שונות, יש להבטיח שאיטום הגג יהיה הרמטי יציב וחזק. לפני שמגיע החורף, כדאי לעלות אל גג המבנה, לבדוק את איכות האיטום ובמידת הצורך להיעזר בחומר לאיטום גגות בלוד הרלוונטי ביותר עבור גג בניין המגורים שלך, בהתאם לאופיו, החומר ממנו הוא עשוי ועוד.

איטום גגות בלוד

מהו חומר לאיטום גגות ולמה דווקא בלוד?

חומר לאיטום גגות הוא חומר שמטרתו להפוך את הגג של כל מבנה שנבנה על ידי נוהל מבנה אחיד של משרד הפנים לחזק דיו בכדי למנוע נזילות ופגעים שונים הכרוכים במזג האוויר. קיימים חומרים שונים שמטרת כל אחד מהם היא להכשיר את הגג כבטוח ועמיד מפני מים או כל דבר אחר העלול לפגוע במבנה. את חומר האיטום לגגות יש לבחור בעזרת מומחים המבינים בתחום. מטרת החומר איטום גג בלוד הוא להפוך את גג המבנה לחזק ועמיד באופן שהוא יוכל לספק את ההגנה הטובה ביותר עבור כל מבנה.

סוגי חומרים לאיטום גגות בלוד

קיימים מגוון חומרים לאיטום ולכל גג מתאים חומר אחר כדי להפוך אותו לחזק ועמיד. יריעות ביטמניות נחשבות לחומר חזק ועמיד, אך הן מתאימות בעיקר לגגות חדשים מבטון או בטקל או על גבי גגות בעלי יריעות ביטומוניות ישנות. חומר נוסף לאיטום הוא זפת חם (מידע על זפת ניתן ללחוץ כאן), זפת חם הוא חומר לאיטום גגות חדשים או בעלי איטום קודם של זפת. אמנם זפת נחשב כחומר איטום שמהווה שיטת איטום ישנה אך אין שום מניעה להשתמש בו. הזפת זול יותר מיריעות ביטומוניות אך יש צורך להחליף אותו לאחר פרק זמן קצר יחסית וכמו כן יש צורך להגן עליו באמצעות שכבת הלבנה. חומרי איטום נוספים הם חומרים אקריליים למריחה שמיועדים בעיקר לגגות בעלי שיפועים טובים שכן הם לא עמידים במיוחד למים, וחומרים פוליאורנטנים שהם חומרים משחתיים למריחה על בסיס מדללים או מים ויתרונם הבולט הוא שהם עמידים בפני מים. כמו שאתם שמים לב מבחן החומרים לאיטום רבים כמו מבחן השוקולדים שיש לחברת קינדר להציע לנו.

ניתן למצוא מגוון חומרים לאיטום גגות. מומלץ להיוועץ במומחים בתחום על מנת לבחור את החומר לאיטום הגגות המתאים והיעיל ביותר עבור הגג של בניין המגורים שלך.

המשך קריאה מהנה באתר

חידוש מרענן לבית עם ליטוש שיש

ליטוש שיש זה מקצוע שלא קל להשתלב ולהבין בו, לכן כדי להתיעץ עם מומחה עם תעודת ותוצאות בשטח! אשמח לפרסם בבלוג שלי חבר מאוד טוב שלי שעוסק מזה שנים בענף ליטוש שיש ! חבר מאוד טוב שלי עוד מימי מועצת עריית חדרה  אז הנה לכם קצת מידע עליו:

ליטוש שיש והברקת מרצפות

אם גם לכם קרה שהסתכלתם על המרצפות בביתכם והן נראו לכם דהויות או מיושנות, אם מתחשק לכם לחדש את מראה המרצפות ולהחזיר להן את הברק, אם תרצו לשוות למרצפות בביתכם מראה נקי במשך מרבית שעות היממה, כדאי שתדעו שהפתרון המומלץ עבורכם הינו הברקת מרצפות מקצועית. הברקת מרצפות הינה פעולת ליטוש, המותאמת לסוג האריח שלכם ומאפשרת לכם להתחדש ולהפוך את המרצפת לחלקה ומבריקה כפי שהייתה בהתחלה, מבלי להחליף את כל המרצפות בבית ולשלם כסף רב.

אם אתם חובבי ניקיון, וברצונכם לשוות לאריחים שלכם מראה נקי ומבריק לאורך זמן, כדאי לכם לפנות לחברה העוסקת בהברקת מרצפות. אנחנו ב"מור ליטושים", הספקנו לצבור ניסיון רב בתחום הברקת מרצפות ונשמח לייעץ לכם בנושא.

ישנם שני סוגים שלליטוש שיש או הברקת מרצפות:

 • הברקת מרצפות באמצעות טיפול בווקס (שעווה) – בשיטה זו מקרצפים באמצעות מכונת פוליש את שכבת הלכלוך והאבק שהצטברה על המרצפת, ולאחר מכן מחדירים שכבה נוספת של שעווה שמטרתה ליצור מראה זוהר ויפה למרצפות. מומלץ לחדש את הווקס לעיתים קרובות היות וניתן לראות עליו בקלות סימני שחיקה ושריטות.
 • הברקת מרצפות באמצעות טיפול בפוליש קריסטלי בשיטה זו מקרצפים את המרצפות באמצעות מכונת פוליש ומחדירים כמה שכבות של החומר קריסטל לתוכן. החומר ידוע ביופיו ובעמידותו לאורך שנים, מונע החלקה ומגן על המרצפת משומן, בלאי ולכלוך. כמעט ואין צורך לנקות את המרצפות לאחר שהוחלקו בפוליש קריסטל היות והטיפול משמר את מראן לאורך זמן. עם זאת, ניתן לחדש את הטיפול בעת הצורך אחת לכמה שנים.

ניתן לבצע הברקת מרצפות כמעט לכל סוגי האריחים, הטיפול משמר את יופייה וזוהרה הייחודיים של המרצפת ומעניק לה מראה יוקרתי.

לאחר גמר הטיפול, חשוב לשמור על המרצפות בעזרת ניקיון באמצעות החומרים המתאימים. אנחנו ב"מור ליטושים", נשמח לסייע לכם לא רק במהלך הטיפול, אלא גם בשימור תוצאותיו לאורך ימים ושנים. מור לזכרוני הטוב עשה המון פרוייקטים גם בעיר חדרה, כמו בפורטל חינוך חדרה וכו

"מור ליטושים"- מומחים בהברקה וכמובן בתחום ליטוש שיש

כשאנחנו אומרים "מור ליטושים", אנחנו בעצם אומרים צוות מקצועי ומיומן בכל סוגי ההברקה. אנו מבצעים פוליש ווקס והברקה קריסטלית, הברקה לכל סוגי המרצפות, עבודות ליטוש לחידוש מרצפות ועוד. אנחנו משתמשים בכלים ובמכשור המתקדמים ביותר במהלך עבודתנו כדי להבטיח לכם תוצאות מעולות ועמידות לאורך זמן. אנשי המקצוע שלנו ב"מור ליטושים", יוכלו להתאים בקלות את טיפול ההברקה לסוג האריח שבביתכם, הם דייקנים ואחראים, ולא יבצעו שום טיפול שעלול להזיק למרצפות הבית שלכם. אנחנו ב"מור ליטושים" בקיאים בכל שלבי ההברקה והליטוש ונשמח לייעץ לכם בנוגע לטיפול המתאים ביותר עבור המרצפות שלכם.

עם צוות מקצועי ומיומן, עם ניסיון עשיר בשנים ומאות לקוחות מרוצים, אתם יכולים להיות בטוחים שבחירה ב"מור ליטושים" היא הבחירה הכדאית ביותר להברקת המרצפות או ליטוש שיש עבור הבית הפרטי או בית העסק שלכם ! החברה היא חברה מורשת שניתן למצוא מידע עליגם גם באתר רשם החברות , חברה אמינה מאוד ואיכותית בעל מוניטין רב של שנים שנבנה במו ידיו של מור!

 

הצורך בוטרינר עירוני תל אביב 24 שעות

וטרינר עירוני תל אביב כל מה שלא ידענו..

מיהו וטרינר עירוני תל אביב?

עיריית תל אביב מפעילה מטעמה שירות וטרינרי, לרווחת תושבי העיר. וטרינר עירוני תל אביב הוא וטרינר מקצועי אשר עובד בשירות העירייה, ומעניק לתושבי העיר אפשרות לטפל בחיות המחמד שלהם בקלות, בנוחות, קרוב לבית ובמחירים נוחים במיוחד. מלבד וטרינר עירוני תל אביב, קיימים בעיר לא מעט וטרינרים פרטיים, אשר מעניקים א השירותים שלהם באופן עצמאי, ובמחירים של השירות הפרטי.

למה צריך וטרינר עירוני תל אביב?

תושבים רבים בתל אביב מחזיקים ברשותם חית מחמד אחת או יותר. מרבית חיות המחמד זקוקות לביקורים תקופתיים אצל וטרינר, למטרות שונות ומגוונות, אשר משתנות לפי סוג בעל החיים. בעלי החיים הנפוצים ביותר כחיות מחמד הם, כמובן, כלבים וחתולים, והם גם אלו אשר זקוקים לביקורים התכופים ביותר אצל וטרינר. הווטרינר אשר מטפל בחיות מחמד אלו דואג לתת להן חיסוני רלוונטיים אשר נחוצים להם כדבר שבשגרה, וכן לערוך להן בדיקות גופניות כלליות על מנת לוודא את בריאותן. פעמים רבות מגיעים לווטרינר בתל אביב על מנת לקבל תרופות שונות למחלות ובעיות שונות, החל מפרעושים שנחים על גופן של חיות המחמד ועד הצטננויות ומחלות אחרות. גם טיפולי שיניים מעניק הווטרינר לחיות מחמד, ושומר עליהן מפני עששת ומחלות שיניים שונות.

בעיות נפוצות

כלבים וחתולים רבים נוטים לעורר בעיות כאשר הם מגיעים לבגרות, בעיקר בתקופת הייחום. בשלב זה, בוחרים מרבית הבעלים לבצע עיקור או סירוס של חיות המחמד, על מנת למנוע תופעות מטרידות הכרוכות בתקופה זו, כמו סימון טריטוריה על ידי שתן, שריטה של רהיטים ויללות אל תוך הלילה. וטרינר עירוני תל אביב מבצע תהליכים אלו כדבר שבשגרה, ואצלו ניתן להפקיד את הכלבים והחתולים בידיעה שהם נמצאים בידיים טובות. וטרינר עירוני תל אביב מטפל גם במקרים של בעלי חיים שנפגעו פגיעות שונות, וסובלים משברים או מבעיות גופניות אחרות. כאשר חיות המחמד מתבגרות, הן נוטות לסבול ממחלות הנפוצות בזקנה, וגם אז ניתן לקבל את השירות המסור של וטרינר עירוני תל אביב, אשר מטפל בהן ככל האפשר, על מנת לאפשר להן לחיות חיים טובים.

איך מגיעים להובלות בירושלים זולות שלא יקרעו את הכיס

איך משיגים הובלות בירושלים זולות לכל הרוחות ?

הובלות בירושלים:

אחרי שבחרתם דירה חדשה, משרד חדש או כל יעד אחר עבור ההובלה שלכם, אחרי שהשקעתם מאמצים בחיפושים, באריזות, קניית אביזרים חדשים וכן הלאה, אתם נקראים לשלם עוד פעם ועכשיו על שירותי הובלות. אמנם שירותי הובלות בירושלים הינם שירותים שנדחקים לתחתית סולם סדר העדיפויות, אבל בין כך ובין כך לא ניתן בלעדיהם. לכן, לא משנה כמה כסף הוצאתם עד עכשיו, תיאלצו לשלם עוד פעם עבור המובילים שיספקו לכם את שירותי ההובלה של תכולת הדירה, הריהוט וכל שאר הרכוש שנזקק להעברה. אם מדאיג אתכם הכסף, דעו שאפשר למצוא שירותי הובלות בירושלים זולות.

הובלות בירושלים זולות:

מפליא לגלות עד כמה הטווח של מחירי ההובלה בירושלים ובכלל הוא רחב. זאת אומרת, יתכן כי תפגשו בנותני שירות בתחום זה שיפתיעו אתכם עם מחיר גבוה במיוחד. אולם, מיד לאחר מכן תפגשו בנותני שירותי שידרשו הרבה פחות כסף בדיוק בשל אותה העבודה ובדיוק באותה הקפדה על איכות. למה זה קורה? כנראה כי מדובר בתחום מאד לא מסודר, פרוץ, שבו כל אחד מנסה את מזלו עם קביעת סכומים שונה עבור השירות בתקווה שאתם, הלקוחות, תסכימו לשלם יותר. לכן, כאשר מבררים על שירותי הובלות בירושלים זולות, השוואת מחירים היא דבר שמתבקש.

המובלים:

אם חשבתם לעצמכם שמובילים טובים באים עם מחיר גבוה, תתפלאו לגלות שזה לא תמיד נכון. גם שירותי הובלות זולים מאפשרים לכם ליהנות משירותים של מובילים מעולים הרגישים לרכוש שלכם. באופן כללי, אף מוביל לא מחפש לפגוע בכם או ברכוש, על פי רוב תקלות קורות פשוט כי הן קורות. לכן, ההקפדה על ההתנהלות של צוות המובילים היא חשובה בין אם שילמתם יותר או פחות. המחיר הוא לא מה שיקבע את ההתייחסות והרצינות של הצוות.

אל תשאירו לרגע האחרון:

אם אתם מחפשים שירותי הובלות בירושלים זולות, עליכם להתחיל לחפש זמן מספק מראש את שירותי ההובלה כדי שתוכלו לעשות השוואת מחירים ולבחון היטב את השוק. כמו כן, דעו כי ישנן תקופות עמוסות בשנה בהן אתם צפויים לשמוע מחירים גבוהים וזאת רק בשל הביקוש הרב. כמו למשל חודשי יולי אוגוסט.

כמו כן, יש לציין שהעיר ירושלים מתפתחת מאוד בכל תחומי החיים ולכן הופכת העיר להיות יעד חם הן לצעירים והן למשפחות.

איך להשיג קצת יותר מהובלות בחיפה והקריות ?

הובלות בחיפה והקריות זהו נושא שלומדים אותו אך ורק אם הזמן והניסיון. בדיוק כמו שירות התעסוקה, עם הזמן אתה מכיר את האנשים הסובבים אותך ומול מי יש לך עסק.

קצת יותר מהובלה

הובלות בחיפה והקריות כוללות בראש ובראשונה הובלה, כמובן, אך בכל חברת הובלות תוכלו למצוא מגוון נוסף של שירותים שיכול להקל עליכם מאוד את ההובלה. בהתאם לתקציב, הרשו לעצמכם להקל את החיים.

אין שום ספק שאריזה ופירוק הם דברים מייגעים ולא נעימים. לכן כל אחת מחברת ההובלות בחיפה והקריות מציעה שירותים נוספים שיחסכו לכם המון זמן. אם ממילא אתם משכירים את שירותי ההובלה של החברה, הוספת שירותים כגון השכרת ארגזים יכולה להיות משתלמת, משום שעבור מספר שירותים נהוג להציע הנחה.

חברת הובלות בחיפה והקריות תדאג לכם בראש ובראשונה להובלת הרהיטים. אך חוץ מהובלה, יתכן שאתם זקוקים גם לפירוק והרכבת הרהיטים. במקום להזמין בעל מקצוע בנפרד או לסמוך על החברים של הבעל, אפשר לבקש שירותי פירוק והרכבה מחברת ההובלות בחיפה הקריות.לעיתים עדיף להוסיף כמה שקלים רק בשביל הנוחות והמקצועיות.

שירות נוסף שניתן למצוא אצל חברת הובלות בחיפה והקריות הוא שירותי אריזה. אם אתם עסוקים עד מעל הראש, או שהנכם מאוד לא אוהבים לארוז, שירותי אריזה לדירת 3 חדרים יעלו לכם בממוצע 600 שקלים (בדרום). כמובן שאצל כל חברת הובלה המחיר משתנה, ולכן עליכם לחשב את הזמן שתשקיעו באריזה כשעת עבודה ולראות מה עדיף עבורכם- שעות נוספות במשרד או שעות נוספות באריזה. יש להדגיש כי שירותי אריזה הם קפדניים במיוחד.

אם אינכם מעוניינים בשירותי אריזה, תוכלו להשכיר ארגזים ירוקים מפלסטיק מחברת ההובלות בחיפה והקריות, או חומרי אריזה שונים. אם אינכם מתכוונים לשוטט בחיפוש אחר ארגזים וקלקרים מחוץ לסופרים, במקום לרכוש בעצמיכם את חומרי האריזה כדאי ביותר להשכיר. ארגזי פלסטיק הם יציבים ביותר וגם שומרים על איכות הסביבה, המחיר של חברת ההובלות עבור חומרי האריזה לרוב יהיה נמוך יותר מהמחיר בחנות שליד הבית.

בישראל נהוג לתת מחיר ,להמתין שהלקוח יבקש הנחה ואז תינתן הצעת מחיר נמוכה יותר. גם כאן אל תחששו לבקש הנחה. במיוחד אם אתם לוקחים כמה שירותים מאותה חברת הובלות בחיפה והקריות, אין שום סיבה שלא תקבלו מחיר משתלם יותר, משום שאתם משלמים בעבור כמה שירותים.

מהן עבודות אינסטלציה?

במאמר הבא אני ידבר על אינסטלציה , סתם מקרה מוזר ששמעתי שיש אינסטלטורים או אינסטלציה וחשבונית פיקטיביות , זה נשמע משהו ממש הזוי ואסור, אין לי מושג איך אנשים עובדים ככה ולוקחים סיכונים… לכל האנשים הישרים מביננו שעדיין כאן תמשיכו ללכת בדרך הישר ולא להתעסק בדברים מפוקפקים!

אז לעניינו , אינסטלציה ואינסטלטורים

עבודות אינסטלציה הן כל העבודות אשר קשורות למערכת האינסטלציה, או בעברית – הצנרת, של בתים פרטיים או ציבוריים. לכל מבנה ישנה מערכת של צנרת, אשר מאפשרת הזרמה של מי שתייה ומי רחצה נקיים אל תוך המבנה, ובמקביל מאפשרת פינוי של מי שופכין ופסולת אל מחוץ למבנה, ולביוב. מערכת האינסטלציה, אם כך, כוללת את מערכת המים ומערכת הביוב, בכל מבנה שהוא. כאשר מתקינים את המערכות הללו, וכן כאשר מתגלות תקלות במערכת, יש צורך בעבודות אינסטלציה, אותן מבצעים אינסטלאטורים מנוסים ומומחים.

 עבודות אינסטלציה – התקנה

להתקין לבד? אני לא חושב , בתור תושב ראשלצ כדי לחפש אינסטלטור בראשון לציון ,סוג אחד של עבודות אינסטלציה הוא התקנה של הצנרת וכן של כלים סניטריים. עבודות אינסטלציה אלה נעשות בדרך כלל כחלק מן השלבים של הבנייה, כאשר בונים מבנה חדש, או כאשר עורכים שיפוץ יסודי של דירה או בית, ומעוניינים להתקין מערכות אלו מחדש. לרוב, התקנה של כלים סניטריים נפוצה בשיפוצים נרחבים של הבית, בעוד החלפה של הצנרת כולה נעשית בעיקר בבתים ישנים, שבהם המערכת הישנה כבר חלודה והרוסה, או כאשר ישנן תקלות חמורות בצנרת.

 עבודות אינסטלציה – תיקונים

תיקונים במערכת האינסטלציה הם שכיחים מאד, בכל בית באשר הוא. עבודות אינסטלציה של תיקונים כוללות שתי בעיות עיקריות. הבעיה הנפוצה הראשונה היא סתימה בצנרת. סתימה כזו יכולה להתרחש כתוצאה משאריות של פסולת מכל הסוגים אשר סותמות את הצנרת, כתוצאה משורשים אשר חוסמים את מערכת הביוב, ועוד. עבודות אינסטלציה לתיקון נעשות במספר שיטות, על פי הצורך. הבעיה הנפוצה השנייה היא נזילות מן הצנרת. הנזילות יכולות להיות גלויות או סמויות, ולעיתים יש לבצע איתור נזילות. התיקון של נזילות משתנה על פי סוג הנזילה. לעיתים יש צורך רק בחיזוק של האיטום בצינור, לעיתים ניתן לסתום את החור שגורם לנזילה, ולעיתים יש צורך בהחלפה מלאה של הצינור. כאשר מקור הנזילה אינו ידוע, ניתן להשתמש במכשור מיוחד אשר מזהה, באמצעות הבדלים תרמיים, את מקום הנזילה, או לחילופין לחצוב בקירות או ברצפות ולחשוף את הצנרת, עד שמתגלה מקום הנזילה. מדובר בפעולה לא נעימה כלל, אך השימוש במכשור המיוחד יקר מאד, כך שיש להתאים את השיטה לתנאים. חשוב למצוא אינסטלטור בראשון לציון הוגן, שעובד מסודר עם חשבונית אמיתית וגם נותן שירות מקצועי

טיולים מאורגנים למרוקו לחווה אחרת

טיולים מאורגנים למרוקו:

יש הרבה סוגים של אנשים שאוהבים לעשות טיולים מאורגנים למרוקו, אם זה משפחות ואם זה ילדים וישנה אוכלוסיה של גולשים שעושה טיולים של גלישה מאורגנים למרוקו על מנת לגלוש בין הגלים במדינה החמה\קרירה מרוקו!

למה לבחור בטיול למרוקו?

אד הגיע הרגע לחופשה השנתית שלכם מחוץ לארץ. אתם מחפשים יעד מעניין, משהו אחר שהוא גם לא יקר במיוחד. הייתם באירופה, ראיתם מה יש לה להציע וטיילתם במדינות שונות ומגוונות. עכשיו מתחשק לכם משהו קצת אחר… אז לפני שאתם מתייאשים ושוב בוחרים בפריז או בלונדון, כדאי מאד לשקול דווקא את הטיול המיוחד למרוקו. כן כן, מרוקו. המדינה הערבית המסקרנת הזו מהווה יעד פופולארי לתיירים שרוצים משהו קצת אחר. לפניכם כמה סיבות שמבהירות היטב מדוע כדאי לערוך טיול למרוקו.

הסיבות-

 • מרוקו יפה ומסקרנת במיוחד. העיצוב המרוקאי ידוע ומוכר בכל העולם בשל הייחודיות הרבה שלו והיופי עוצר הנשימה. מרוקו היא למעשה תוצר של עיצוב מרוקאי והיא יפה באופן שונה ממדינות אירופאיות ובכלל. היופי המיוחד של מרוקו נדיר למדי ומזמין את התיירים לחוויה של ממש עם מפגש מרתק של מראות, צבעים וניחוחות. בהחלט אחר ובהחלט יפה עד מדהים.
 • מרוקו מאפשרת לפגוש לא רק עיצוב מיוחד אלא גם תרבות שונה מזו המערבית. הרבה פעמים, היעד שנוסעים אליו פחות חשוב מבחינת האטרקציות שהוא מציע ויותר חשוב מבחינת התרבויות והחוויות שאיתן הוא מפגיש את המטיילים. מרוקו היא ללא ספק מקום של מפגשים בין תרבויות, מנהגים ועוד. לתייר הממוצע שבא לשהות בעיר, מדובר בחשיפה אמיתית לעולם תרבותי שונה. בהחלט חוויה מיוחדת.
 • מרוקו לא יקרה יתר על המידה. מדובר במדינה שדי זול לטייל בה. אולם, מכיוון שיש התעסקות רבה סביב נושא הביטחון, ישנו סיכון מסוים שהטיול למרוקו כן ידרוש מכם לשלם כמו ששילמתם בטיולים אחרים בעבר. הדאגה להתנהלות בטיחותית מלווה בהוצאות והיא חשובה.
 • מרוקו היא אחת המדינות הערביות שישראלים עדיין יכולים לטייל בה ברמה מסוימת של שקט נפשי וביטחון. לכן, אם מעניין אתכם לפגוש את התרבות הערבית ולטייל במדינה ערבית, מרוקו היא המקום שלכם ללא צל של ספק.
 • למרוקו היסטוריה שנוגעת לנו כיהודים. מרוקו מכילה שרידים של קהילה יהודית אדירה. במרוקו קברים של צדיקים, שאריות של תלמוד התורה ועוד. זהו דבר חשוב מאד לדעת כשבאים לבקר בה.
 • יש אקלים נהדר במרוקו , ניתן לבדוק מזג אוויר במרוקו בקישור המצורף!

טיולים מאורגנים למרוקו:

אם יהיה לכם מזל אולי תראו חתונה מרוקאית אמיתית!כדאי מאד לבחור דווקא באפשרות של טיולים מאורגנים למרוקו. עד כמה שמרוקו יפה ומזמינה לתייר, לא ניתן להתעלם מעצם היותה מדינה ששייכת למדינות ערב. מדובר במקום שיכול להיות מסוכן עבור המטיילים הישראלים הממוצעים. יציאה בתוך טיולים מאורגנים למרוקו שכוללים קבוצה והדרכה כוללים לרוב גם סידורי ביטחון ענפים ומקצועיים. נוסף על הצד הביטחוני, מומלץ לבקר במרוקו במסגרת של טיולים מאורגנים כדי לקבל הדרכות נכונות ומתאימות. מרוקו מחייבת אתכם לעבור ממקומות כאלה לאחרים ולעבור בין מקומות היסטוריים או בעלי משמעות אחרת בתדירות גבוהה. כדאי שיהיה מדריך חזק שמבהיר לקבוצת מטיילים שלמה על האתרים השונים.